čtvrtek 25. dubna 2013

Akvárko

Reňa vymyslela, že bude dělat s dětmi ryby z látek a že vytvoříme potom pro ně AKVÁRIUM. Skvělý nápad!
Instalaci akvárka jsme dělaly spolu. Ještě, že máme ve sklepě staré rámy a mnoho soklů na kterých to stojí. 
Tohle mě fakt baví ! Ta instalace ! To dokončování a výsledek ! Reni díky ! 


Tuto největší rybu vytvořila od Reni 4-letá vnučka Zofia. Neskutečné ! Nej !Zítra posíláme foto na BIENNALE  v Toruni: "ALWAYS GREEN, ALWAYS BLUE" 2013. Letošní téma: VODA.

Proč u nás v ČR nemůžou být taky tak dobré přehlídky - soutěže ... U nás je nejvíce přehlídka ZUŠ: Oči Dokořán, kde neuznávají moc svěží a nový přístup. Většina učitelů mi připadá, že jen kopírují "Roeselovou" a je jen málo výtvarníků, kteří učí na ZUŠ  a dělají to svým osobitým stylem. K soutěžím v ČR a jejich porotcům mám docela averzi. Proto se zúčastňujeme jen těch dobrých ... a ne v ČR ale v PL.

Další, kdo se mi líbí, jak tvoří s dětmi je ARTEmida http://arte-mida.blogspot.cz/ Asi o tom ani ještě neví. Tak ted' se to dozví :)
A Alžběta Dirnerová http://www.alzbetadirnerova.cz/ (Havířov).

4 komentáře:

 1. :-) Ďakujeme! Tiež posielame do Torune. So zvieratkami stále usilovne tvoríme, no práve nie je moc čas na pridávanie fotografií na blog. To sa ale čoskoro zmení. Pozdravujeme a sledujeme! :-)

  OdpovědětVymazat
 2. Budu se moc těšit na další foto - "od zvieratek" :) Přeji hodně nápadů a zdravím !

  OdpovědětVymazat
 3. Krásné rybičky, zrovna s dětmi dokončuji kašírované, ale opět obdivuji úžasné "dotažení" a instalaci. Tak ať se zadaří♥.

  OdpovědětVymazat
 4. Bezvadný nápad takové akvárko:-)
  Ajka

  OdpovědětVymazat